Avatar uživatele
Wang

Příjde Vám taky, že ženský na sebe dokážou být daleko větší potvory, než chlapi?

Všiml jsem si, že když o něco jde (já to vidím v práci), tak jsou na sebe ženský neuvěřitelně hnusný až zákeřný! To jsem snad mezi chlapama nikdy před tím nezažil. Pro chlapa naprosto neuvěřitelný intriky, úskoky a podpásovky. Pozorujete to taky? Mezi chlapama, aspoň co vím, to má nějaký pravidla a existuje nějaký respekt, i když je to konkurent, třeba na pozici vedoucího…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, Pájo, Damiana před 4346 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Ženy dokážou být neuvěřitelně sladké jedna na druhou,pokud jsou v doslechu a dohledu,ale za rohem,až je není slyšet,se jedna nebo druhá nebude hodit ani na hnůj.Znám to velmi dobře a strašně se mi to hnusí.
Chlapi si dají přes hubu a pak se půjdou opít,ženy ne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Pokud zavzpomínám na svoji činnost v práci tak pracovní skupina ( dříve „kolektiv“) bez mužského holé neštěstí !!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Nesnáším ženské kolektivy. Zažila jsem to dvakrát a vždycky to byl hnus. Nejdříve střední a pak po vejšce v jednom extra hoch ženském časopise. To bylo peklo! Nešlo jen o to, že k sobě vzájemně byly ženy jako med vylepšený rulíkem a pak se pomlouvaly – to je vcelku běžné", ale ty nechutnosti, které ze sebe vypustily – když se „uvolnily“ – chovaly se doslova jako svoloč, úplně jsem se za ně styděla. Byly schopny chovat se neuvěřitelně buransky i hovořit o naprostých intimnostech, detailně popisovaly své zážitky i tělesné záležitosti, že se mi z nich dělalo šoufl. Přitom to byly vzdělané, samy sebe snobsky až nadpozemsky na piedestal stavící „úspěšné“ ženské a „zasloužilé“ matky. Tyhle „dámy“ dodnes radí normálním, jistě daleko slušnějším ženám v tom jak se mají chovat, aby byly dámami! Výsměch!
Se ženami při své profesi samozřejmě do pracovního styku přijdu stále a velmi často, ale do svého základního, nejužšího týmu jsem si velmi pečlivě vybrala pouze muže. A vyplatilo se. Chovají se sice někdy také jako pěkné slepice, ale když na to přijde, pořád jsou to spíš velcí hrdí kohouti. Zlatí chlapi! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Zensky kolektiv je hnus,mam s tim taky jen hrozny zkusenosti a mezi chlapama je mi lip a mam je o dost radsi takze je to pravda a vsiml si se dobre ze sou o dost vic zakerny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Zle sa pozeráte. rozdiel je len v tom, že ženy sú pri tom viac viditeľné.
Pozrite si napríklad politikov – mužov, tak nádherné „naprosto neuvěřitelný intriky, úskoky a podpásovky“…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek