Wang

Příjde Vám taky, že ženský na sebe dokážou být daleko větší potvory, než chlapi?

Všiml jsem si, že když o něco jde (já to vidím v práci), tak jsou na sebe ženský neuvěřitelně hnusný až zákeřný! To jsem snad mezi chlapama nikdy před tím nezažil. Pro chlapa naprosto neuvěřitelný intriky, úskoky a podpásovky. Pozorujete to taky? Mezi chlapama, aspoň co vím, to má nějaký pravidla a existuje nějaký respekt, i když je to konkurent, třeba na pozici vedoucího…

Nejlepší odpověď
iceT

Ženy dokážou být neuvěřitelně sladké jedna na druhou,pokud jsou v doslechu a dohledu,ale za rohem,až je není slyšet,se jedna nebo druhá nebude hodit ani na hnůj.Znám to velmi dobře a strašně se mi to hnusí.
Chlapi si dají přes hubu a pak se půjdou opít,ženy ne.

Další odpovědi
mosoj

Pokud zavzpomínám na svoji činnost v práci tak pracovní skupina ( dříve „kolektiv“) bez mužského holé neštěstí !!!

Damiana

Nesnáším ženské kolektivy. Zažila jsem to dvakrát a vždycky to byl hnus. Nejdříve střední a pak po vejšce v jednom extra hoch ženském časopise. To bylo peklo! Nešlo jen o to, že k sobě vzájemně byly ženy jako med vylepšený rulíkem a pak se pomlouvaly – to je vcelku běžné", ale ty nechutnosti, které ze sebe vypustily – když se „uvolnily“ – chovaly se doslova jako svoloč, úplně jsem se za ně styděla. Byly schopny chovat se neuvěřitelně buransky i hovořit o naprostých intimnostech, detailně popisovaly své zážitky i tělesné záležitosti, že se mi z nich dělalo šoufl. Přitom to byly vzdělané, samy sebe snobsky až nadpozemsky na piedestal stavící „úspěšné“ ženské a „zasloužilé“ matky. Tyhle „dámy“ dodnes radí normálním, jistě daleko slušnějším ženám v tom jak se mají chovat, aby byly dámami! Výsměch!
Se ženami při své profesi samozřejmě do pracovního styku přijdu stále a velmi často, ale do svého základního, nejužšího týmu jsem si velmi pečlivě vybrala pouze muže. A vyplatilo se. Chovají se sice někdy také jako pěkné slepice, ale když na to přijde, pořád jsou to spíš velcí hrdí kohouti. Zlatí chlapi! 🙂

Kamionacka09

Zensky kolektiv je hnus,mam s tim taky jen hrozny zkusenosti a mezi chlapama je mi lip a mam je o dost radsi takze je to pravda a vsiml si se dobre ze sou o dost vic zakerny.

led

Zle sa pozeráte. rozdiel je len v tom, že ženy sú pri tom viac viditeľné.
Pozrite si napríklad politikov – mužov, tak nádherné „naprosto neuvěřitelný intriky, úskoky a podpásovky“…