Avatar uživatele
Awe

Příjde vám pořad pekelná výzva normální?

Po x letech sem opět pustil tv…Na prima cool byla asi televizní soutěž „Pekelná výzva“. Tohle produkce myslí vážně? Takovou zhovadilost opravdu někdo sleduje? Jsem otevřený hodně věcem ale tohle mi příjde jako totální nechutná blbost.Jsem jediný komu se tato soutěž zdá nevhodná pro tv produkci?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, gecco, zzzlatokopka před 3304 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Ještě, že se moc na TV nekoukám…
;-D
Teď jsem se kouknul co to je – a žasnu…
Na druhou stranu – pokud se někdo dívá na Výměnu manželek nebo Farmář hledá ženu nebo ´takoví ti ve vile´(nevzpomenu si, jak se to jmenovalo) – tak Pekelná výzva asi (nikdy jsem to neviděl, soudím jen podle popisu na webu) není ten úplně ´nejsmradlavější hnůj´ TV produkce…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Neviděla jsem to, ale slyšela jsem, že je to opravdu pro ty soutěžící kruté a ponižující. Někteří lidé bohužel za vidinou peněz nebo i TV slávy jsou schopni nechat si líbit cokoliv. Myslím, že to ale mělo jen několik dílů. ☹

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzlatokopka

To je ten důvod, proč nemáme TV, čučet na takové věci, no děkuji pěkně, nemám zájem:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Všetko je o peniazoch,
Včera i dnes je IN zaplatiť si za virtualitu života, život iných, ich strádanie, strach, bolesť, záber krve tečúcej po celej ploche, strach v očiach… my sme doma v pohodlí a teplúčku a nám sa to stať nemôže a tam, ale veď oni to robia za peniaze, tak nech kričia, bojujú, keď už platíme tú koncesiu.
Pozrieme to, veď ako môžme hovoriť o niečom, čo sme nevideli na vlastné oči, nepočuli na vlastné uši…Ak mám o niečom hovoriť, musím vedieť o čom, a tu sa stáva ten moment, po ktorom vlastne túžia všetky tie produkcie… zapnete si ten program a pozeráte, s odporom, zhnusene, ale i zaujato, niekedy i v oku zaiskrí, a začnete uvažovať, hlavou prebleskujú otázky,
majú pravdu tí, alebo tí, zvládla by som to aj ja, čo za to majú (peniaze)
ako vysvetlím svojmu dieťaťu, ktoré to chce pozerať, čo to vlastne je, v čom je to podľa mňa odpudivé, keď moje dieťa chce byť IN, lebo všetci spolužiaci o tom v škole hovoria…
A po tomto práve idú produkcie a mediálne spoločnosti, pretože záujem ľudí to sú peniaze a peniaze sú záujem ľudí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Viděla jsem konec. Každý tam jde z vlastní vůle a kdo chce, tak se na to dívá.Je to každého volba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nevím, co je „pekelná výzva“ …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek