Avatar uživatele
lenisek01234

Přijde vám ordinace v růžové zahradě trapná? Někteří lidi to tvrdí tak co?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? manon před 4196 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Ano

Nejenže mi tak přijde, ona trapná bezesporu je. Plytký děj, jestli se tomu dá děj vůbec říkat, kde jde jenom o to, kdo, s kým a za kolik, a když tam někoho zabijou, člověk se málem raduje, protože se tam konečně něco děje. Nechápu, co na tom ti diváci maj – to jsme klesli až tak hluboko?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Ano

trapná už byla pro mne před 3 lety ,od té doby jsem přestala televizi úplně sledovat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Napůl

Nepřipadá mi ani trapná, ani napůl trapná, ani ne trapná. Něco v ní je ze života. Je spousta blbostí v televizi, které jsou stupidnější. Toto je alespoň naše vlastní tvorba a ne pakatina made in USA.
Když jsem se kdysi chtěla podívat na Kriminálku Miami, tak mi přítel řekl, že se na takové „sračky“ nemám dívat. Dost mne to šokovalo.
Každý má přece právo dívat se na to, co se mu líbí a co ho zajímá. Nejde pokaždé o vysoký umělecký zážitek, který v televizi hledáme. Ne každému se nutně musí líbit to, co ostatním.
Lenisku, buď v klidu. Pokud se na Ordinaci dívat chceš, tak se dívej. Je to jenom o Tobě, co v tom hledáš a nacházíš. I kdyby to bylo jenom o tom, že se po dobu sledování seriálu cítíš dobře, tak to je v pořádku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Ne

Doplňuji:
Já nekonečné seriály přímo nesnáším a nesleduji je. Ale na Ordinaci se dívám a ráda a trapná mi nepřijde, ikdyž teď, pravda, ty poslední díly a reakce některých hereckých postav mi připadaly už trochu přehnané v jednotlivých příbězích, ale dívat se určitě budu dál.:-)

Upravil/a: pusinka50

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Ano

Doplňuji:
Stejně jako Ulice a další seriály o ničem.

Upravil/a: M.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano

Příjde, proto se na ni nedívám ani na věci podobné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom20

Ano

Doplňuji:
Tohle video mluví za vše
http://www.stre­am.cz/uservide­o/537160-skryta-reklama-v-ordinaci-v-ruzove-zahrade

Upravil/a: Tom20

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Ano

Ten seriál nesleduji, jen ze začátku jeho vysílání jsem z pracovních důvodů okoukla. Nemám ráda novodobé původní (nekonečné) seriály. Střídají se na nich tvůrci a je to vidět. Chybí mi tam ten geniální duch autora – nejlépe Jaroslava Dietla. A také – je jich tolik a ve všech hrají jedni a ti samí herci, že je divák spíš pořádně maten.

ad Tom20: Moc „pěkné“. To už není PP, ani jistá noblesa Sexu ve městě, ale naprosto regulérní Truman Show.
http://www.you­tube.com/watch?v=In­scky6EyQ8&sns=em

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Napůl

No,když si odmyslím několik rádobyherců kteří jsou mi nesympatičtí,tak Ordinace není až tak špatná.Líbí se mi tam Hutnerová(hou­melesačka),Zou­nar(MUDr.Švar­c),Valšík(Zav­řel),Štěpánová(vrchní sestra Babeta).Samoz­řejmě,je to rychloseriál,a s např.Nemocnicí na kraji města se to ani náhodou nemůže srovnávat,ale v dnešní době ani není kdo by psal kvalitní seriály,zábavné pořady…atd. Bohužel
Doplňuji:
Tom 20 : tomuhle se nedá říkat skrytá reklama-to je do očí bijící.Ty firmy to jsou sponzoři.A všimli jste si,např když někdo z nich přijede autem,tak značka je záměrně zakrytá?Kdo neplatí,není vidět. Podle mě by tohle nemělo v seriálech/filmech vůbec být.Je to trapný.

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Ano

Stačí se juknout na csfd > http://www.csfd­.cz/film/215294-ordinace-v-ruzove-zahrade/

85. nejhorší seriál na světě…to mluví za vše (a 152 nejoblíbenější, tady je jasně vidět, co sme to my češi za nátury, považujeme to za humus první kategorie a stejně na to čumíme :))


Tom20: naprosto geniální :D

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Damiana Nahlásit

Avatar uživatele
Reckini

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdennyve

Ano

jako každý uměle natahovaný seriál ale každému se líbí něco jiného,já tvrdím at´se každý dívá na to co se jemu líbí,nic nevnucovat! Já se třeba taky dívám na nekonečný seriál Ulice,je v dobrou dobu a někdy i dobře pobaví!
Doplňuji:
nejhorší na tom je,že ve všech takových seriálech hrají stejní herci! V jednom seriálu hraje kladného hrdinu a ve druhém zloducha! Zkrátka blbnou lidi!

Upravil/a: zdennyve

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Ano

Je to úplně stejná blbost, jako byli seriály před rokem 89. Ulice, ordinace, cesty domů a další, ani nevím jak se jmenují, nesmysly, mají stejný cíl jako ty minulé. Odvést pozornost lidí od problémů, lumpáren, které se dějí v našem státě a raději je nechat, ať se dohadují, jestli tu housku „ukradl Petr nebo Pavel“. A mají klid na další lumpárny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Ne

Já na ni koukám, když mi to vyjde. Jiné seriály ne, ale tenhle mě baví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lama666

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Ano

Doplňuji:
na televizi nekoukám,leda tak na fotbal,ale všechno co dneska dávají v TV je trapný a mizerný.

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
misskas

Ano

1.vše co napsal quentos
2.nemá to společného nic ani s tou ordinaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
adamda

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
everest

Ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek