tomasstir325

Příjde vám nelogické, že lidé zkoumají Vesmír a nemáme ani pořádně prozkoumanou Zemi?

Nejlepší odpověď
www

Ano, máš pravdu.
Člověk ve své omezenosti zkoumá málem neprozkoumatelné, ale zapomíná jaksi se starat o podstatné, neboť degeneruje.
Názor

Další odpovědi
VMF

Zastávám se názoru, že objevy ve vesmíru mohou ulehčit nebo rovnou nám dát odpovědi na tajemství skryté pod našimi nohami. Kde přece vznikla Země ? ^.^
Doplňuji:
Ach ta moje hrubka, omlouvám se za negramotnost :)

Hamon

Ne. Vzájemně se to doplňuje, ne vylučuje. Snad kdyby na obojí byl pouze jeden člověk a omezený čas, pak bych možná odpověděl jinak.

smile11

jj, máš pravdu. :)

mosoj

To je jako by jsi říkal že je nelogické zkoumat počasí a při tom nemáme vyřešeno léčení rakoviny.

Nuk nuk

Záleží na důvodech zkoumání, důvody k němu jsou velice různé. Ovšem lidstvo dělá hodně nelogických věcí, nejen tuto.

Samy

Souhlasím s tomasstir325. Kdosi tu řekl, že na tom nezáleží, protože na to máme dost času, ale vážně máme? S našimi vládami a stále rostoucí potřebou energie? Plus ničení prostředí planety.
Zas tolik času na celkové prozkoumání Země nemáme. Vesmír nám ale nikam neuteče. Sice pár hvězd umře, pár se narodí, ale co z toho?