Avatar uživatele
zjentek

Přijde vám naprosto normální, že v letadle nebyl inzulín?

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/417250-zena-zemrela-behem-letu-jeji-telo-lezelo-po-zbytek-cesty-v-ulicce-plneho-letadla.html

Napadlo mě, jestli tam maj třeba stahovací gumu, kdyby někdo začal silně krvácet. Asi ne, proč by tam někdo krvácel, když tam nesmí být nic ostrýho, že. Co myslíte, mají gumu?

Zajímavá 0 před 2750 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nuk nuk

Nevím, jaké jsou předpisy na vybavení letadel zdravotnickým materiálem, ten základní, by tam jistě být měl. Krvácet můžete i z jiných, mnohem prozaičtějších, důvodů, než že Vás někdo bodne. Tohle ale byla také linka Antalya – Moskva. Nevím, jestli jiné aerolinie musí mít na palubě inzulín, ale tady mě to až tak nepřekvapuje.
Spíš mě překvapuje, že u sebe nemá inzulín diabetik.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Lékárnička první pomoci v letadlech určitě bývá, možná tam mají i něco nadstadart (třeba proti kinetóze), ale takové speciality jako inzulín asi těžko. Nějaká škrtidla v lékárničkách taky bývají, ale pokud ne, dají se snadno nahradit. Paní mohla přežít, kdyby nebyla tak lehkomyslná.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

…se divim, že se všici zamešlej, že v letadle nebyl insulin (vona je to taky superzpráva, když letadlo je ruský, jinak by se vo tom nepsalo) , ale předevšim diabetik se má starat, aby ho měl u sebe, v kufru je mu prd platnej, nebo si baba myslela, že zastaví na odpočívadle a doje si pro něj? cukrovkáře mám v rodině, takže vim, že je možný zapomenout cokoliv,ale ne inzulín…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Přijde mi to normální. Inzulínu je spoust druhů. Má poměrně vysoké nároky na uskladnění a na dobu použitelnosti. Krom toho, každý kdo inzulín užívá ví, že ho musí nosit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava