VanEgg

Přijde vám na počítači nejdůležitější internet

Máte na počítači nejradši internet nebo ne

Nejlepší odpověď
Sůwa

Skoro ano, ale hlavně kvůli elektronické poště a internetbankigu. Na dalším místě jsou hry a různé poradenské servery, že kterých čerpám cenné rady pro své aktivity.
Server odpovedi.cz má mizernou úroveň, ale pár chytrých lidiček se tu najde a kvůli nim sem několikrát denně nahlédnu. Bez některých lidí by tu ale bylo lépe…

Další odpovědi
anonym

Ano. Mám net jako nástroj ke komunikaci a zapínám ho když se mi chce nebo ho potřebuji. Jinak bych se bez PC asi obešla. Nestěhovala jsem se na samotu od lidí abych byla zavislá na PC a mobilním telefonu.

anonym

Z hlediska komunikace je pro mne hodně důležitý, ale ještě důležitější je účetnický program.

iwrana

Ano

honza19hk

ne na 1 místě je u mě program na výpočty postupů demolic výškových budov.Pak ten internet.Kdybych si nebral práci domů tak je na 1 místě ten internet a pak CS Source ovšem ten bez netu také nejde.