Stříbrný

Přijde vám divné, že když hraje dobrá písnička mám chuť tancovat a zpívat, dokonce i na veřejnosti? :D

Dodávám, že podle mě neumím ani tancovat, ani zpívat. Ale zrovna dneska jsem našla skvělou písničku, cover verzi a ta je prostě tak chytlavá, že se nedokážu, ani teď při psaní, přestat hýbat do rytmu a alespoň bezhlase zpívat, tak se docela bojím, co se bude dít až budu zítra čekat na bus nebo cestou z tramvaje :D
Stalo se vám někdy, že vás nějaká písnička tak chytla? Občas mám nutkání podupávat si do rytmu a alespoň bezhlasu si prozpěvovat když koukám na ubíhající cestu z okýnka, ale tancovat cestou na zastávku mi přijde trochu moc. Co myslíte vy? :)
Doplňuji:
hanny 2: nevím, jestli si ve dvaceti můžu ještě dovolit tancovat na veřejnosti, pokud to není diskotéka :D
iv: řekla bych, že černošky a černoši mají takové přirozené nadání, nebo spíš talent?, na pohyb :) těm můžu jen závidět jak se umí hýbat :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ja se rada divam na " poskakujici mladez " ... :-) . Minuly tyden jsem videla skolu , deti kolem 10 let . Sli po ulici . Ve tride meli 2 cernousky. Nesli spolu .. jeden sel vpredu , jeden vzadu ... , ale byl na oba krasny pohled. Delali presne takove ty pohyby ( ja nevim jak se tomu rika .. ) :-) ...
tancujte tedy klidne i vy ....
v Africe jsem videla tancovat vsechny cernochy a cernosky i pri kulecniku ... :-) Je to krasa ... -iv-

Další odpovědi:

Zlatý

Divné to není,je to normální,určitě to všichni zažili,záleží na tom,kolik ti je.Kdybych já v mém věku tancovala na zastávku,tak by si ostatní zaručeně mysleli něco o mé pomatenosti.
Doplňuji:
Ve 20ti letech?V pohodě....

Stříbrný

Ne, je to spontánní radost ze života, stává se i mně ačkoli jsem (trochu) starší, když zahrají nějaký hit mého mládí (70.-80.léta XX.století) tak si vybavím vzpomínky na ten čas jak to tenkrát bylo krásné.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.