Ella

Prijde vam Ceska republika jako jeden z nejnebezpec­nejsich svetovych statu?

Me teda ne. Samozrejme kriminality je u nas dost a dost, ale svetove nejnebezpecnejsi??? Pochybuji… Co treba takove Thajsko? Nebo Irak, Iran a podobne? Nechapu kdo to vymyslel…
Doplňuji:
dedapetr, alesh – ano, tohle jsem take cetla, ale vsichni rikaji, jak je tady nebezpecno, obzvlast v Praze a pokud jste koukali na TN, tak onen Breivik, ci jak, proste ten magor ze svedska, hledal zbrane prave u nas v CR, ktera je ve svete vyhlasena jako nejnebezpecnejsi a kde se daji sehnat temervsechny druhy zbania drog. Me to teda prijde naprosto nesmyslne, proto se ptam co si o tom myslite vy ostatni…

Nejlepší odpověď
Berušinka

No, tak nemyslím si, že by byla ČR nějak extra nebezpečná, tyhle průzkumy dělaj nějací joudové nebo nevim.
Každopádně není tu bezpečno, co bývalo. Samí přistěhovalci – hlavně UK =( – těch se teda opravdu bojim…

Další odpovědi
dědapetr

Česká republika patří celosvětově k nejbezpečnějším a s nejpříznivějšími ukazateli pro návštěvníky. Podle tzv. celosvětového indexu mírumilovnosti obsadila ČR páté místo a na indexu konkurenceschop­nosti v cestovním ruchu je z celkem 139 zemí šestá.

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/240282-v-cesku-je-zdrave-cisto-a-bezpecno-ukazal-pruzkum.html

ten který je

To říkal nějaký úředník z Bruselu?

baghira

Kde blb, tam nebezpečno.

Něco by na tom snad i mohlo být.

arygnoc

pro návštěvníky je čr možná bezpečná.
pro domorodce nebezpečná, protože vláda si z nich dělá rukojmí (a lékaři, strojvůdci, řidiči tramvají a jiní také).

151kbar151

Ne nepřijde, ale nebezpečí hledám jinde, než u kriminality, třeba u průmyslu…

Alesh

Co to je za nesmysl, jak jsi na to přišla?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/240282-v-cesku-je-zdrave-cisto-a-bezpecno-ukazal-pruzkum.html
ehm? 🙂