Hanny10

Příjde sms do zahraničí?

Příjde sms poslaná přes internet z ČR (konkrátně přes stránku T-mobile), do zahraničí?

Nejlepší odpověď
www

Ano, vyzkoušeno.
Navíc:
Doplňuji:
Alex.agent, tvoje odpověď je mylná, roaming s tím v tomto případě vůbec nesouvisí, nehledě k ostatnímu.

Zdroj: mobilni-operatori.info/sms-do-zahranici-zdarma.html

Další odpovědi
alex.agent

Pokud máš aktivovaný roaming tak by to mělo přijít ale nevím to jistě..... a je jedno jestli tu SMS posíláš z těch stránek nebo z jiného telefonu. Já bych to vyřešil tak, že bych zavolal na T-Mobile operátora a tam to s ním nějak projednal, jestli by to šlo a když ne, tak jak to povolit.