lolll

Přijde mi obsílka od PČR, když jsem v 1 ráno projel na křižovace na červenou?

čekal jsem v 1 ráno na křižovatce asi 5 minut než naskočí zelená, kde nebylo široko daleko auto, nakonec jsem ale projel na červenou … přijde mi obsílka od PČR ?

Odpovědi
Lamalam

Ne, od PČR ti určitě nic nepřijde. Tohle se řeší u přestupkové komise, takže pokud tě vyfotili, čekej pozvánku od ní, nikoliv od policie.

krpik

Podle toho kde jsi to projel.Ale od Pčr by ti to přijít nemělo. Jestli jsi to projel v Praze kde jsou kamery/foťaky (nevím jak to kontrolují) na semaforech a ty to projedeš na červenou tak by ti pravděpodobně přišla pokuta od krajského úřadu s vyjádřením. Chodí to tak za měsíc od přestupku .Aspoň mě to tak přišlo

Cenobita

Pokud tam nemají kamerový systém, tedy přesněji systém, který řidiče u přestupku vyfotí, tak nic nepřijde.

Tyto přestupky dnes řeší obce s rozšířenou působností, takže pokud něco přijde tak od města ne od policie. Možná to někde řeší městská, ale ta takové drobné přestupky také předává městu.