Klarisa

Přihodilo se vám něco neuvěřitelného?

Zajímalo by mě jestli někdo z vás se setkal s nevysvětlitelnou záhadou,třeba např.viděli jste ufo,zjevil se vám duch,zastavil čas,přežil klinickou smrt,zdál sen,který se vyplnil.Mě se stalo více záhad,které neumím vysvětlit.

Nejlepší odpověď
annas

Asi 2 dny před úmrtím otce jsem dala do spížky zabitého a staženého králíka. Visel na háčku. Když jsem pro něj ráno přišla, divila jsem se, jak je možné, že spadl na podlahu. Nikde nebylo vidět, že se něco zlomilo. Nějak jsem tomu nevěnovala pozornost

Jenže 2 dny před úmrtím bratra se podobná situace opakovalo, rovněž nějaký předmět, který ležel na polici, spadl na zem bez jakékoliv příčiny. To už jsem začínala pochybovat a brala to jako nějaké znamení.

Když onemocněla moje máma, stále jsem chodila po domě a sledovala, zda někde něco neupadlo nebo se nezlomilo. Věřte, že opět 2 dny před jejím úmrtím jsem našla v komoře zlomenou tyč.
Nedovedla jsem si to vysvětlit a dodnes nepochopila. Znamení? Nevím?

Klarisiným dotazem jsem si tuto skutečnost připomněla.

Další odpovědi
mosoj

Jsem ateista i když věřím, že je něco co řídí vesmír. Kostel jsem začal navštěvovat až v poslední době kdy začali umírat moji vrstevníci a pohřby se konaly v kostele.

Na pohřbu strýce mé ženy jsem při obřadu stál jako většina ostatních a prohlížel jsem si interiér kostela a jen tak druhým uchem
poslouchal co říká kněz. Najednou jsem si všiml, že veliký lustr který visel přesně nad rakví se začal pohybovat, tak jako by ho někdo spouštěl níže k rakvi ale bez jakýchkoliv výkyvů. Pomyslel jsem si že to souvisí s obřadem a nevěnoval jsem tomu nějakou velkou pozornost. Během chvilky jsem si ale uvědomil, že je to nějaké divné a chtěl jsem se zeptat ženy která stála vedle mě, co to znamená. V ten okamžik se lustr vrátil na své místo a visel jako přibitý.
Žena si samozřejmě ničeho nevšimla. Podotýkám, že nebožtík byl ze ženiny strany, já jsem ho téměř neznal takže žádné emoce se nekonaly. Navíc z mého projevu zde na vlákně jste již jistě poznali, že jsem člověk technicky založený a že nedám pokoj dokud příčině nepřijdu na kloub a matematicky nebo fyzikálně nezdůvodním. Zde jsem ale v koncích. Nikdy jindy v životě se mně nic podobného nestalo.

ten který je

Jednou při silné bouřce se pod oknem na radiátoru objevila zelenomodrá koule velikosti tenisového míčku.Poskakovala a pak za ohlušující rány zmizela.Domnívám se že to byl kulový blesk.Jinak se mojí sestře před mnoha lety zjevila postava naší babičky a za týden naše babička zemřela.Neumím si to vysvětlit.

panenka

Zatím jsem se z ničím takovým nesetkala.

člověk

vysvětlení je jednoduché
jme naučeni přijímat jen to co nás učí vědci a učitelé,kteří jsou omezení jen tím co se sami naučili.
metafyzika a takzvaný třetí svět,je Zdrojem skutečného žití,
TAKŽE ŽÁDNÉ ZÁHADY,JEN SOUČÁST NAŠEHO ŽIVOTA,KTEROU SI NEJSME SCHOPNI POŘIPUSTIT AŤ ZE STRACHU NBO NEVĚDOMOSTI

Jahoda

V noci jsem viděla na obloze něco zářivého a jak se to docela rychle pohybuje. Vůbec jsem netušila, co to může být. Druhý den jsem se na internetu dočetla, že to, co létalo po obloze byla taška s nějakými věcmi, kterou nechal na Měsíci nějaký astronaut. (Teď nevím, který to byl. Nepsali to tam). Třetí den jsem se dočetla, že ve Velké Británii toto také viděli a že jeden manželský pár viděl na vlastní oči, jak to přistává na zem v poli. Byl to ten létající talíř a v něm bylo něco zvláštního. Vypadalo to prý jako mimozemšťani. Ještě tam byly i fotky, na kterých bylo vidět, že v poli zůstaly kruhy. Tak dodnes nevím, co to bylo, ale hodně mne to překvapilo.. 🙂