_Lucka_

přihlášky na 2 obory v jedné VŠ?

Mám vybranou fakultu – rozhoduji mezi 2 obory. Podám si přihlášku na oba a kolik dělám přijímacích zkoušek? 2?

Odpovědi
gecco

Pokud budou mít ty dva obory společné přijímačky, děláš jedny…
Pokud budou mít přijímačky ´odděleně´, děláš dvoje…
A pokud splníš podmínky na přijetí bez přijímaček, nemusíš taky třeba dělat žádné…
😁

Emefej

Už jsem to tu psal mnohokrát. Všechny otázky ohledně přijímaček na VŠ je nutné adresovat tamnímu studijnímu oddělení. Tady ti můžeme nakecat cokoliv.