šmoulinečka

Přihláška ke studiu na VOŠ

Právě vyplňuji přihlášku ke studiu VOŠ a zcela nechápu význam toho, proč se mají udávat známky ze všech 4 let studia. K čemu to slouží, protože se přece přikládá notářsky ověřené mat. vysvědčení. Je to kvůli toho, aby si škola, kde hodlám studovat ověřila skutečnost známek, nebo proč tomu tak je? Určitě si teď myslíte, co to píše za hlupáka, ale opravdu mne to zajímá. Předem děkuji za odpovědi a přeji příjemný den :)
Doplňuji:
Děkuji za odpověď. Takže to mohu brát tak, že jde vyloženě o to, aby měli lepší informace o studentech a tím lehčí výběr studentů pro jejich školu. Nemusím v tom hledat nic zapeklitého.

Odpovědi
ladaadal

1– i kolísání známek je projevem vztahu žáka ke studiu.
2– v případě, že vás bude 10 se stejným počtem bodů a zrovna na konci těsně nad čarou, můžou přihlédnout k celkovému projevu za celou střední školu
3– ať to má jakýkoli důvod, když to neuvedeš, v podstatě ani nemusíš přihlášku odesílat. Co si budeme říkat, ty tam chceš a ty musíš dodržet jejich pravidla, ať by byla sebestupidnější. S tím se v životě setkáš ještě mnohokrát.