přihláška

kde seženu přihlkášku na vš? je rozdíl mezi přihláškou na normální vš a uměleckou vš?

Odpovědi
anonym

ve škole kam chceš jít třeba.. noviny, úřad.. atd

LuciJe

Přihláška je ke stažení ve zdroji. Spousta škol také umožňuje vyplnění elektronické přihlášky na svých webových stránkách.

Přihlášky na běžné a umělecké VŠ bývají stejné, umělecké však obvykle vyžadují přiložení životopisu a motivace ke studiu.

Zdroj: http://www.kam­pomaturite.cz/vi­ewFile.asp?re­cord=21431&me­nu=1070&file=3460