Avatar uživatele
Jahoda

Přihlásili by jste se do pořadu „Prostřeno!“ ?

Zdravím!

Zajímalo by mě, zda byste se přihlásili do pořadu Prostřeno, který běží každý všední den na kanálu Prima? Pokud byste šli, jaké by bylo Vaše menu?

Já bych se tam nepřihlásila. Vařit sice umím, ale byla bych tak nervózní, že bych zřejmě připálila i vodu 🙂

A co Vy?

Díky za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, anonym před 4914 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Spíše bych se nepřihlásila, i když vařit také umím. Musela bych vědět dopředu, kdo bude ve skupině, protože je tam spousta nepřejícných lidí, a i když jim chutná, tak při bodování vše pohaní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

kdybych měla tu odvahu tak ano,ale ráda ten pořad sleduji

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zmimi

Na prostřeno se občas dívám, ale nepřihlásila bych se,protože by se mi nelíbilo, aby se mi cizí lidi hrabali ve skříni a pod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Několik dílů jsem viděla a proto říkám ne, nepřihlásila. Je to docela náročné na psychiku. V domě plno lidí, málo místa, štáb samozřejmě filmuje každý pohyb a musíte se vyhýbat technice, opakovat tohle nebo tamto kvůli natáčení, pak přijdou lidé, se kterými byste se normálně nikdy nepřátelila, protože jsou zcela odlišní a máte je bavit za přítomnosti kamer. Vaření už je to nejmenší. Ačkoliv když se sejdou týpky, kdy jeden ohrnuje nos, protože v polévce je cibule a druhý že v guláši je česnek a třetí zase nepapá maso a čtvrtý zeleninu, tak je to na mrtvici. To bych nezvládla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mili @

No, já , když o něco jde, tak jsem schopná zkazit úplně všechno, přestože vařím docela dobře (aspoň podle rodinky…).
🙂
A asi bych udělala vykostěnou plněnou kachnu s červeným zelím a bramborovým knedlíkem…
Mňam…!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek