Jahoda

Přihlásili by jste se do pořadu „Prostřeno!“ ?

Zdravím!

Zajímalo by mě, zda byste se přihlásili do pořadu Prostřeno, který běží každý všední den na kanálu Prima? Pokud byste šli, jaké by bylo Vaše menu?

Já bych se tam nepřihlásila. Vařit sice umím, ale byla bych tak nervózní, že bych zřejmě připálila i vodu 🙂

A co Vy?

Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
BEAES

Spíše bych se nepřihlásila, i když vařit také umím. Musela bych vědět dopředu, kdo bude ve skupině, protože je tam spousta nepřejícných lidí, a i když jim chutná, tak při bodování vše pohaní.

Další odpovědi
anonym

kdybych měla tu odvahu tak ano,ale ráda ten pořad sleduji

zmimi

Na prostřeno se občas dívám, ale nepřihlásila bych se,protože by se mi nelíbilo, aby se mi cizí lidi hrabali ve skříni a pod.

anonym

Několik dílů jsem viděla a proto říkám ne, nepřihlásila. Je to docela náročné na psychiku. V domě plno lidí, málo místa, štáb samozřejmě filmuje každý pohyb a musíte se vyhýbat technice, opakovat tohle nebo tamto kvůli natáčení, pak přijdou lidé, se kterými byste se normálně nikdy nepřátelila, protože jsou zcela odlišní a máte je bavit za přítomnosti kamer. Vaření už je to nejmenší. Ačkoliv když se sejdou týpky, kdy jeden ohrnuje nos, protože v polévce je cibule a druhý že v guláši je česnek a třetí zase nepapá maso a čtvrtý zeleninu, tak je to na mrtvici. To bych nezvládla.

Mili @

No, já , když o něco jde, tak jsem schopná zkazit úplně všechno, přestože vařím docela dobře (aspoň podle rodinky…).
🙂
A asi bych udělala vykostěnou plněnou kachnu s červeným zelím a bramborovým knedlíkem…
Mňam…!