Nedo

Přihlášení vozidla – musí se mnou budoucí provozovatel na úřad?

Koupil jsem ojetinu a chtěl bych jí věnovat manželce. Chystám se jít auto přihlásit na úřad, a potřeboval bych vědět, musí jít manželka se mnou, pokud jí chci při přihlášení uvést jako provozovatele? Nebo jí tam můžu uvést sám?
Doplňuji:
Vlastník bych měl být já a ona jen provozovatel

Nejlepší odpověď
Hykam

Stačí, když Vám dá plnou moc, nemusí být ověřená.

Další odpovědi
venkovan

Manželce dej nové auto a nech si ojetinu. A tě pořádně reprezentuje. Za hezkou babou v hezkém autě se každý rád ohlédne.
A proč ji na ni napsat? Máte spoluvlastnictví.

cukrar

Hykam má naprostou pravdu.
Stačí jen plná moc, neověřená!!