Po přihlášení na stránky Odpovědi.cz z emailu vypadají tyto stránky jinak, proč?

Přihlásil jsem se z odkazu v mailu na stránky Odpovědi.cz a ukázal se mi úplně jiný vzhled stránek. Dokonce jsem vložil i otázku a ta se neobjevila. Co to je?
Tuto otázku jsem vložil z přihlášení ze Seznamu.

Odpovědi
anonym

Již jsem to tu řešil. Na email neznámo proč odesílají linky pro mobilní verzi. Nebylo mi to řádně osvětleno, ani vyhověno jedinému návrhu na změnu. (Kupříkladu, že by se mohly posílat linky 2.)

ivzez

Z e-mailu se dostanete na mobilní verzi Odpovědí.
V levém dolním rohu klikněte na odkaz „Zobrazit plnou verzi“.