réza9107

přihlášení na fb

nyní jsem se htěla přihlásit na facebook a vyskočilo mi, že mám pár minut počkat. je něco špatně se mnou nebo má někdo podobý problém?

Nejlepší odpověď
Bedy

Navrhuju odhlásit se, zavřít prohlížeč a zkusit to znovu.
Selže-li, pak doporučím vyčistit dočasné úložiště prohlížeče – tedy historii, cookies, dočasné soubory internetu apod. To lze vyčistit stisknutím klávesové zkratky Ctrl+Shift+Delete, která funguje v řadě prohlížečů (Internet Explorer, Firefox, …) nebo pomocí programu CCleaner.

Další odpovědi
NeřeknuCZ

Pravděpodobně chyba facebooku. Zkus tam najet později.

réza9107

čekám 2 hodiny a pořád nic