zazubek1998

Lze přihlásit skútr koupený v Německu do ČR? Musí mít nejdříve STK?

Dobrý den. Vlastním skútr, který jsem koupil. Delší dobu jsem ho nevyužíval a plánuji ho opět znovu oživit. Skútr má německou SPZ, tudíž je pořád registrovaný v Německu. Nemá udělanou STK. Všechny papíry jako malý a velký techničák mám. Šel by přihlásit sem do ČR? Musím mít nejdříve udělanou STK a pak ho jít přihlásit, nebo nejdříve přihlásit a pak až udělat STK? Děkuji

Odpovědi
Kepler

Poptej se na dopravním inspektorátu příslušného MěÚ podle místa trvalého pobytu. Ale určitě musí být nejdřív STK.

Drap

Budeš muset prokázat jeho nabytí a postup bude stejný, jako u všech dovezených vozidel.