růžička

Přihlášení kreditní karty k účtu PayPal.

Která čísla z creditní karty se použijí pro přihlášení k účtu.Lícová strana karty … … … … r rubová strana karty …/…//.???

Odpovědi
RedC22

Budeš potřeboval minimálně číslo karty (4*4 číslice zepředu), datum konce platnosti a CSC z druhé strany karty (tři číslice vedle podpisu). Pokud si dobře vzpomínám, tak PayPal chtěl ještě další informace, jako je jméno a adresa. Čistě k převodu peněz po technický stránce ale stačí jen tyhle tři údaje.