jarka-sisa

Přihlášení auta

Co vše je potřeba při koupi auta v Belgii k přihlášení v ČR a jeho přepisu. Auto z Belgie jede do čech na belgických značkách(po přihlášení v čr se značky vrátí do Belgie.

Odpovědi
sonic222

Divím se Vám, že kupujete auto z Belgie… to jsou velice špatná auta, ale to už je přece jen Vaše rozhodnutí. Potřebujete: Technický průkaz ze země původu, kupní smlouvu, zajít na dopravní magistrát a nechat si vystavit český technický průkaz tzv. čistopis, projít technickou prohlídkou, po té evidenční prohlídka vozidla a znovu na magistrát pro české RZ a malý TP.