Pokročilý

Prihazujicí na Aukru

Chtěla jsem se zeptat.Mám vystavené zboží od 1kč na 10dní.49 zobrazení,jeden prihazujici,8sledování.Proč už nikdo nepřihazuje?Čekají snad na poslední den aukce?Co to sledování?Jak si to mám vysvětlit?Děkuji za odpovědi :)
Doplňuji:
Děkuji.Myslela jsem už že není zájem.To víte,jsem tam poprvé,teprve druhá aukce.Snad to dobře dopadne.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Spousta lidí čeká s příhozem až na poslední chvíli, protože obvykle, čím dřív se začne přihazovat, tím více cena poroste a kupující chtějí udržet cenu co nejvíce dole. Takže přihodí až v poslední minutě aukce a doufají, že konkurent už nestihne jeho částku přebít.
Doplňuji:
To sledování předmětu prakticky uloží zájemci do oblíbených, když nechce hned přihazovat, počká až se aukce schýlí ke konci, a pak o už nemusí znova hledat, protože ho bude uložený ve svým profilu.

Další odpovědi:

Pokročilý

Když vystavíš aukci na 10 dní a je do konce dost času, není to nic divného. Podstatné se odehraje s blížícím se koncem, zpravidla v posledních minutách. Sledování mají nastaveno, aby si mohli nechat poslat upozornění na blížící se konec aukce.

Zlatý

Ne, čekají na poslední minutu aukce !!!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.