Ari

Přidělení úvěru ze stavebního spoření

Dobrý den, zajímalo by mě, zda by mohlo být těhotenství a následující MD a RD překážkou pro přidělení úvěru ze staveního spoření http://www.cmss­.cz/produkty/fi­nancovani-bydleni/uvery-sporeni/uvod.html Děkuji za případné odpovědi.

Odpovědi
Drap

Nemělo by to dělat žádný problém.

Bobule

Možná malinký v té bonitě. Nevím, jak velkou budete mít mateřskou. Některé tyto instituce vyžadují, aby měl klient řádné zaměstnání na HPP na dobu neurčitou a úvěry jakéhokoliv druhu maminkám a rodičům na MD nebo RD nedovoluje.Ale zase na druhou stranu si můžete přizvat ručitele, který Vám bonitu samozřejmě zvýší. Bonitu rozumějte v takovém smyslu, že budete schopná dostát svým závazkům!! Určitě si zavolejte přímo na poskytovatele, tady v tom případě na ČSS, podají Vám určitě přesné info.