Avatar uživatele
kapka

Pridavate si cizi lidi do pratel na fb, kdyz vam poslou zadost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, pusinka50, briketka10, gagaga, zzzlatokopka před 3371 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Nikdy

Stavá se, že mi někdo cizí pošle žádost, pokud nevím o koho jde, tak mu napíšu a zeptám se odkud se známe, někdy ti lidi na fotkách, fakt nejdou poznat:-DDD

Pokud odepíše a vím kdo to je, většinou si ho přidám, pokud ho neznám, nechápu proč bych ho v přátelích měla mít.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

jina odpoved

Doplňuji:
Jen,když mám slabou chvilku nebo omylem,jinak mám nastavený striktní filtr a různé blokace ,protože „co oko nevidí,to srdce nebolí“.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nikdy

Doplňuji:
efbé nemám,tak si ani nic nepřidám…

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

jina odpoved

Můj Atlas hub na jakékoli žádosti nereaguje…
Vše si musím vyhledat sám…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

Malokdy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katka99

Malokdy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MrnousakCZE

Malokdy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jjj123456789

Malokdy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Malokdy

moc ne některé znám třeba odsud a
další podle vidění od přátel, kteří mi
pošlou fotku na FB a já si je pak přidám..
jenže tam stejně málo chodím :- /

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nnn1

Nikdy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Vzdy

Doplňuji:
Vzhledem k tomu že vlastním na fb falešný profil a přidávám si do přátel především známé osobnosti, přátele. Tak se z nějakého důvodu často stává že mě žádá o přátelství enormní množství lidí min. jedna osoba za den.Především penzistky. Netuším čím by to mohlo být. Pravděpodobně za to může buď ono „přátelství“ s celebritami, nebo fakt že mám jako profilový obrázek Paní Jechovou. Dokonce mi jedna penzistka popřála k dosaženým stodesátým narozeninám, protože jsem si nastavil jako datum narození 1.1. 1905. Přece jen fb zas až tak často nepoužívám…

Upravil/a: Nazdar Bazar

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Nikdy

Nedávno se mi o zrovna stalo. Žádost jsem odmítla a budu tak činit i nadále. Nehodlám poskytovat své údaje a přístup k profilu neznámým lidem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BluebayCZ

Nikdy

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Jenže kdo je cizí? Třeba Briketku znám jen stadyma a v přátelích na FB ji mám:-)))

před 3371 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Tak to už není asi úplně cizí. Já mám namysli úplne lidi, co neznám. Občas mi taková zadost přijde. Přidala jsem si jen jednou jednoho cestovatele, tak vidím jeho fotky a zážitky z cest. Ale jinak se tomu taky bráním.

před 3371 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Gecco, atlas hub me rozesmal :D. Ale jak mam rozumet odpovedi? Nepridavate si tedy nikdy nebo se vam nestalo, ze by vam od ciziho cloveka prisla zadost?

před 3371 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

on Fb nemá kapko:-))

před 3371 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

OK :)

před 3371 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek