kapka

Pridavate si cizi lidi do pratel na fb, kdyz vam poslou zadost?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Nikdy

Stavá se, že mi někdo cizí pošle žádost, pokud nevím o koho jde, tak mu napíšu a zeptám se odkud se známe, někdy ti lidi na fotkách, fakt nejdou poznat:-DDD

Pokud odepíše a vím kdo to je, většinou si ho přidám, pokud ho neznám, nechápu proč bych ho v přátelích měla mít.

Další odpovědi
anonym

jina odpoved

Doplňuji:
Jen,když mám slabou chvilku nebo omylem,jinak mám nastavený striktní filtr a různé blokace ,protože „co oko nevidí,to srdce nebolí“.

anonym

Nikdy

Doplňuji:
efbé nemám,tak si ani nic nepřidám…

gecco

jina odpoved

Můj Atlas hub na jakékoli žádosti nereaguje…
Vše si musím vyhledat sám…
😉

Luxx

Malokdy

Katka99

Malokdy

MrnousakCZE

Malokdy

jjj123456789

Malokdy

briketka10

Malokdy

moc ne některé znám třeba odsud a
další podle vidění od přátel, kteří mi
pošlou fotku na FB a já si je pak přidám..
jenže tam stejně málo chodím :- /

nnn1

Nikdy

Nazdar Bazar

Vzdy

Doplňuji:
Vzhledem k tomu že vlastním na fb falešný profil a přidávám si do přátel především známé osobnosti, přátele. Tak se z nějakého důvodu často stává že mě žádá o přátelství enormní množství lidí min. jedna osoba za den.Především penzistky. Netuším čím by to mohlo být. Pravděpodobně za to může buď ono „přátelství“ s celebritami, nebo fakt že mám jako profilový obrázek Paní Jechovou. Dokonce mi jedna penzistka popřála k dosaženým stodesátým narozeninám, protože jsem si nastavil jako datum narození 1.1. 1905. Přece jen fb zas až tak často nepoužívám…

pusinka50

Nikdy

Nedávno se mi o zrovna stalo. Žádost jsem odmítla a budu tak činit i nadále. Nehodlám poskytovat své údaje a přístup k profilu neznámým lidem

BluebayCZ

Nikdy

zzzlatokopka

Jenže kdo je cizí? Třeba Briketku znám jen stadyma a v přátelích na FB ji mám:-)))

kapka

Tak to už není asi úplně cizí. Já mám namysli úplne lidi, co neznám. Občas mi taková zadost přijde. Přidala jsem si jen jednou jednoho cestovatele, tak vidím jeho fotky a zážitky z cest. Ale jinak se tomu taky bráním.

kapka

Gecco, atlas hub me rozesmal :D. Ale jak mam rozumet odpovedi? Nepridavate si tedy nikdy nebo se vam nestalo, ze by vam od ciziho cloveka prisla zadost?

zzzlatokopka

on Fb nemá kapko:-))

kapka

OK :)