fakt nevim

Přídatné látky v lécích

Co si myslíte o přídatných látkách v lécích?Napříkad lék který má stejnou účinnou látku má 15 přídatných látek,a lék se stejnou účinnou látkou s jiným obchodním názvem má jen 4 přídavné látky.Má ten rozdíl vliv na zdraví?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Ano

I přídavné látky mohou mít celou řadu vedlejších účinků přispívajících ke zdraví.

pusinka50

Ano

Ale i naopak, lék s více přídavnými „léčivými“ látkami může mít mnohem více a závažnějších vedlejších negativních účinků než lék s méně léčivými látkami. Od toho jsou příbalové letáky, které o obsahu léku informují

da ny

Ano