Zlatý

Přidáte se? Pro dobrou věc?

http://spechato.cz/…
Doplňuji:
SeptikB - myslím, že se tímto aspoň tyto stránjky dostanou do povědomí lidí. A protože se může krmit je jednou denně, lidi si ty stránky zapamatují a třeba si i něcoi objednají.
Tak asi proto. Tedy tak to vidím já.

A - pomáhat lze různými způsoby. A každý je dobrý :).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Podnětný nápad pro dobrou věc.
Ad skeptik Septik, díky podobným prezentacím se už posařilo umístit pár opuštěných azylantů. (Máš-li pocity viny, nejspíš jsi asi hřešil).

Další odpovědi:

Zlatý

terry dnes mi toto poslala kámoška, tak jsem nakrmila celý útulek a za chvíli se tam vrátím, aby všichni pejsci dostali těch 25kilo granulek..
škoda ale, že jsem nenašla něco podobného pro kočičky taky bych je moc ráda podpořila..
Doplňuji:
a jsem docela naštvaná mám něco s facebookem někdy se mi povede ohodnotit zajímavou otázku a teď ne asi mu namlátím, vrací mě to zpátky..

Pokročilý

Zajímavý nápad... nikdy jsem nepochopil, proč firmy (v tomto případě výrobce Pedigree) rozdávají něco za internetovou aktivitu... Jestli je to reklama cílená pro 5 tisíc lidí, nebo to má úplně jiné důvody. Když si chtějí hrát na charitu, ať jim to dají rovnou ...

Diskuze k otázce

Pokročilý

SeptikB

Všimli jste si, že tady vzniká zajímavý psychologický prvek - falešný pocit viny. Protože když vám to někdo pošle, tak tam prostě musíte chodit klikat, jinak přece umřou hlady... Jinak je to samozřejmě lepší, než kdyby to nesponzoroval nikdo, ale stejně mi na tom něco nehraje.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.