Avatar uživatele
terry

Přidáte se? Pro dobrou věc?

http://specha­to.cz/dogs/ran­kings/
Doplňuji:
SeptikB – myslím, že se tímto aspoň tyto stránjky dostanou do povědomí lidí. A protože se může krmit je jednou denně, lidi si ty stránky zapamatují a třeba si i něcoi objednají.
Tak asi proto. Tedy tak to vidím já.

A – pomáhat lze různými způsoby. A každý je dobrý :).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: terry

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, anonym, briketka10 před 4490 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Podnětný nápad pro dobrou věc.
Ad skeptik Septik, díky podobným prezentacím se už posařilo umístit pár opuštěných azylantů. (Máš-li pocity viny, nejspíš jsi asi hřešil).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

terry dnes mi toto poslala kámoška, tak jsem nakrmila celý útulek a za chvíli se tam vrátím, aby všichni pejsci dostali těch 25kilo granulek..
škoda ale, že jsem nenašla něco podobného pro kočičky taky bych je moc ráda podpořila..
Doplňuji:
a jsem docela naštvaná mám něco s facebookem někdy se mi povede ohodnotit zajímavou otázku a teď ne asi mu namlátím, vrací mě to zpátky..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SeptikB

Zajímavý nápad… nikdy jsem nepochopil, proč firmy (v tomto případě výrobce Pedigree) rozdávají něco za internetovou aktivitu… Jestli je to reklama cílená pro 5 tisíc lidí, nebo to má úplně jiné důvody. Když si chtějí hrát na charitu, ať jim to dají rovnou …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SeptikB

Všimli jste si, že tady vzniká zajímavý psychologický prvek – falešný pocit viny. Protože když vám to někdo pošle, tak tam prostě musíte chodit klikat, jinak přece umřou hlady… Jinak je to samozřejmě lepší, než kdyby to nesponzoroval nikdo, ale stejně mi na tom něco nehraje.

před 4490 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek