Miroslavst

Přidání na skype

Jak si přidat přátele na skype? Už jsme tam tři, tak by mě zajímalo, jak tam přidat další.
Doplňuji:
Někdo tu chtěl nějaké chatovací okénko apod., ale při nabídce skype se skoro nikdo neozval.

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud znáte emailovou adresu zkuste vyhledávat podle ní. Jinak vám ji musí dotyčný sdělit podobně jako emailovou.

Další odpovědi
ReHu

Můžeš skusit vyhledat přátele podle jména, skype jména nebo e-mailu a poslat jim pozvání mezi své přátele. Ale není to jistota.
Další možností je, že si vyhledá přítel tebe, pošle ti zprávu, ty si ho potvrdíš a přijmeš.
Doplňuji:
Kdo bude chtít, tak se přidá 🙂.

SinceX

Tak se ozyvám :) V nabídce dejte „Kontakty“ – > Nový Kontakt – > Pak napište uživatelské jméno dotyčného, nebo e-mailovou adresu – > poté OK a máte to, musíte počkat na „druhou stranu“, která si Vás přidá. Až to bude, můžete si s ním libovolně chatovat a volat :)

anetadela1

Tak se to zatím nechytá, co?

panenka

Kdo se chce připojit at píše MIROSLAVOVI na meil přes odpovědi.

Miroslavst

už je na skype panenka, anetadela1, miroslavst, ale jak tam přidat další? Pište kdyžtak asi sem, protože jinak je zde špatná domluva.

ReHu

Jsi to ty, na Skype ze Stráže pod Ralskem?

Miroslavst

ne já nejsem ze stráže pod ralskem.