vamplires

Přidání hudby k videu

Ahoj… Nevíte náhodou, jak můžu k videu, které je beze zvuku přidat hudbu?

Popřípadě, jak z videa odebrat zvuk…??

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Ve Windows Movie Makeru:

Čáru na časové ose, posunete do místa, kde chcete hudbu, aby začínala.

Pak kliknete na ikonku Přidat hudbu, vyberete zvukový soubor a kliknete na OK
Nad videm se objeví žlutý proužek (na časové ose), s názvem hudebního souboru.

Odebrat hudbu Windows Live Movie Maker neumí. K tomu musíte použít anglický freeware Virtual Dub