BENYTA

Přidání důchodu na nepohyblivou složku – prý nepřesáhne 130kč?

Můžu to najít na stránkách MPSV ?
Nebo je to moc aktuální?
Nějak to totiž najít nemůžu..

Nejlepší odpověď
mosoj

Zvýšení nepohyblivé složky mělo být 50 Kč a bude 40 Kč. A procentuelní složky mělo být 2,5 % bude 1,6%.

Pro představu kdo by měl procentuelní složku 10 000 dostane 160 + 40 Kč.

To byly poslední návrhy které znám.
Jestli je to ale již schváleno, nebo to ještě jednou změnili, to nevím, prase aby se v tom vyznalo.

Tady je ten původní návrh, který byl později snížen.

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/e­konomika/131884-stat-by-mohl-duchodcum-od-ledna-pridat-necele-tri-stovky/

Další odpovědi
Drap

Někde v TV jsem zaslechl že až 147 ,. kč