Avatar uživatele
Dodopolasek

Příčina pruhů na vytisklé fotce z ink. tiskárny?

Jde o to, že se v pravidelném intervalu na fotce objeví pruhy podobné pruhům jako když někdo potáhne za papír v průběhu tisku. cartrige jsou na 99% v dokonalé kondici.
Doplňuji:
Cartrige v druhé tiskárně tisknou dokonale, v těch to nebude. Při černobílém tisku textu to dělá „roztřesenější“ řádek ob 19 řádků. Válec posuvné kolečko nebo nenamazaný nějaký mechanismus, to je můj tip. Ale jsem v tomto úplný laik. ani nevím jestli něco z toho co jsem vyjmenoval inkoustovvka vůbec má.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? irij, Lásenka před 4860 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Ještě bych doporučoval při dotazu uvést značku a typ tiskárny!!
Pokud jste přesvědčen, že máte kartridge plné je třeba vyzkoušet stav trysek v tiskové hlavě.
Někde v menu ovládání tiskárny něco podobného bude.
„Kontrola trysek“ vytisknout a pod. Podle výsledku potom postupovat podle návodu, bude tam někde i čištění trysek. Ale těžko radit když člověk neví k čemu.
Doplňuji:
Někomu poradit nelze i když by snaha byla.
Zn. tiskárny opět neuvedena.
Pro představu uvádím "
Jsou inkoustové tiskárny které mají :

1. Tiskovou hlavu .
Pak přendání kazet nemá na nic vliv, protože tisk určuje tisková hlava.

2. Některé značky mají trysky na kazetě a mění se to vždy všechno s kazetou. pak se samozřejmě problém přendavá s kazetami.

Bohužel značka neuvedena, takže nemá cenu se tím zabývat.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
janek66

Neměnil jste nedávno cartrige?
Chce to jít do nastavení tiskárny a nastavit tiskové hlavy.Podrobnosti záleží na typu tiskárny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
irij

Nastavit kontrolu trysek, podle výsledku vyčistit trysku barvy, která zlobí nebo nastavit vyčištění všech, nastavit znovu tiskárnu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet