dudu

Příčina a důsledek

Ve vládním úřadě jednoho státu se letitá uklizečka udiveně kouká jak z kanclu do kanclu stěhují ministry a náměstky. Śéf financí, kterého její výraz zaujal, se jí ptá, nad čím se tak podivuje? Všechno se přece děje ke zvýšení účinnosti současné vlády!
Ona mu na to odpovídá: „no nevím, my měli s manželem za první republiky bordel, ale když se přestalo dařit, nikdy jsme nestěhovali postele, nýbrž ihned vyměnili všechny kurvy“.
Není to příklad hodný k následování??

Nejlepší odpověď
vagra

Naši představitelé,to asi ještě neslyšeli!
Vymyšlejí věci,které jsou už ve světě,prakticky vyzkoušené a fungují!

Další odpovědi
anonym

TREFA !!!

Miroslavst

To mi dnes došlo mejlem, je to výstižné:
Vážený pane Kalousku.

Ohrazuji se proti složence na úhradu dluhu ve výši 121.000,– Kč, kterou jste nechal zaslat nám, občanům České republiky, a považuji to za vrchol drzosti a opovážlivosti i vůči mojí osobě. Já sama nikomu, a to ani České republice, nic nedlužím a nikdy jsem nedlužila. Svou práci jsem vykonávala vždy zodpovědně a mohu říci, že i na úkor rodiny. Plat, který jsem měla mi musel stačit a dluhy jsem nikdy nedělala.

Je však pravdou, že téměř 20 let naši republiku a spoluobčany zadlužují vlády, které se za tu dobu vystřídaly ve vedení. Nejsou to důchodci, kteří si za celá léta dřiny na svoje důchody vydělali, ani maminky na mateřské, kdo zadlužuje naši republiku. Podívejte se do svých řad. Dokázal by někdo z členů vlády, parlamentu či senátu (který je mimochodem pro naši republiku a hlavně občany zcela zbytečný) nebo soudců vyžít s měsíčním příjmem 8.512,– Kč (což činí můj důchod a jsem samoživitelka) nebo s průměrnou mzdou, která rozhodně není průměrná pro téměř ¾ českých občanů ?

To vy, naši politici, zadlužujete náš stát nevýhodnými půjčkami, které pro obyčejného člověka nic dobrého nepřináší. A co vaše mzdy, páni politici? Pořád máte málo a neustále hlasujete o navýšení svých platů a dalších osobních odměn a výhod, které mají vždy přednost (v hlasování ve sněmovně) před ostatními zákony. Což takhle žít jako obyčejný občan, který mimochodem, stejně jako vy, je pracovně i časově velmi vytížen, a svou práci musí vykonávat zodpovědně a beze zmetků. Jinak by totiž o práci přišel. K tomu ovšem nemá žádné osobní výhody a příplatky, jako máte vy, páni politici.

Vzhledem k tomu, že vaše konta jsou za léta v politice už dost tučná, zkuste si všichni vy, páni ministři, poslanci, senátoři a všichni další, co vykřikují, jak to s ČR a jejími občany myslí dobře, tedy i Vy pane Kalousku, odhlasovat platy ve výši průměrné mzdy v ČR alespoň na 12 měsíců, a to bez jakýchkoli osobních odměn či výhod.Uvidíte, jak se peníze do státní kasy pohrnou a Vy, pane Kalousku, nebudete muset vyhazovat další peníze daňových poplatníků za tisk tak nechutných a urážejících složenek.

Dne 13.5.2010.
Podpis:
Sociál.postavení:

člověk

OSOBO JAK TO HOVOŘÍŠ O NAŠEM PREZIDENTOVI,
A ZASLOUŽILÉM NOTORIKOVI,KTERÝ SE STAL KRÁLEM SLOŽENEK......