lusy116

Poradíte, zda a jakým způsobem je možné upravit či vytvořit fotky podle popisu v doplnění?

Ahojky,,Je jedna věc která mě nehorázně vrtá hlavou..Jednou v mích 10 rokách mi bylo řečeno že photoschop atd dělá hrozně velké divy..Zajímalo by mě ,jestli jde třeba udělat z dvou fotek, třeba na jedný by byla třeba holka a na druhý kluk,,tak jestli jde z toho udělat že se držej za ruce a nebo že se spolu líbaj,,nebo že se sním prostě setkala .. :D hrozně by mě to zajímalo ..děkují za odpovědi..

Původní neotázka
Přicházím s jednou otázkou,o které už asi od mích 10 let přemýšlím.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Mravenec

ano,jde.

Žádný odborník, to je základní ovládání programu Photoshop.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=DuupQo6z4gI

Lgee

ano,jde.

Drap

ano,jde.

.

Kulpix

ano,jde.

Rakira

To ,nejde..

Jde to ale nekdo by.si musel s fotkou delsi dobu hrat

mosoj

To ,nejde..

Z dvou fotek ne. Z více fotek ano, nicméně by musely zobrazovat to co chceš udělat. Prostě ty obrazové prvky by tam někde musely být.
Vy co říkáte ano, máte vůbec ponětí na čem je tato technika práce s fotkami založena ?:

Nic Nikdo

ano,jde.

Dochy

ano,jde.

Ve photoshopu (či podobném programu, je jich víc a netvrdil bych že photoshop je nejlepší, jen je dobrý, s dlouhou historií a nejznámější) můžeš s obrázkem udělat cokoli na co stačí tvá představivost. Na co nestačí kopírování a přesouvání obrázků (to tvé spojení dvou fotek) to domaluješ. Čím budeš zkušenější, tím míň půjde poznat žes něco domalovala.

ivzez

To ,nejde..

Žádný program „neudělá“ žádnou fotku.

Fotografie musí někdo nafotografovat,
potom je možné je v některém programu upravit.

Tomu, co máš na mysli, se říká koláž…

Postup ti tu nikdo psát nebude (obsluha Photoshopu není
právě jednoduchá), stáhni si zkušební verzi programu zdarma
a vyzkoušej si to sama.

Nebo si stáhni některý program, který je zdarma
(freeware) a nauč se s ním pracovat. Třeba Gimp.

lusy116

A jak je to možné udělat ? v jakém programu ..a musí na to být nějaký odborník ?Nechápu :D