Přichází Odpovedi.cz o část zisku z reklam když je uživatelé a návštěvníci blokují? Jak to je?

Nejlepší odpověď
BENYTA

Firmy reklamu zadají, zaplatí a Odpovědi ji publikují. Co se děje dále…také mám zde ABP.
To přece zadavatelé už nevidí, tak jaký ušlý zisk?

Další odpovědi
Mapel

O krácení nejde.

anonym

ten filtr je až na tvém počítači, (v prohlížeči) a nikdo tedy neví co se ti zobrazí a co ne. Stejně, lidi co blokují reklamy, by z principu nikdy na žádnou neklikli, takže nelze mluvit o nějakém ušlém zisku..