LaDy MuSiC

Přichází mi pořád emaily od „volný výběr“.

Je tam pořád: jste možým výhercem Audi A1 a podobně. Od známých mám radu, že tyto emily nemám vůbec otvíret a mám je rovnou mazat, jelikož volny výběr jsou prý největší sv***. Váš názor?

Nejlepší odpověď
vlkadam10

souhlasím. jsou to nenormálové. taky se mi to děje ale raději to neotevři a rovnou smaž.

Další odpovědi
richards

Dobrým nápadem je také přidat do filtru rovnou mazání emailů od tohoto odesílatele …

hanulka11

Mně nic nechodí takového ,ale vůbec bych se tím nezabývala a okamžitě mazala .Zřejmě sis někdy něco nastavila a nyní ti posílají mejly

RomanP

tyto a podobné maily označím jako spam a víc se o ně nezajímám, spamový koš se mě maže po sedmy dnech a má kapacitu přes 7 GB tak ať si to joudové posílají, když jim to dělá dobře

Ivetka303

Akorát spamy. Dole v mejlu je určitě odkaz na odhlášení newsletterů – kliknout a zrušit odesílání = to nejlepší, co můžete udělat

Děda Louda

Dej si jejich odesilatele mezi blokované kontakty a máš pokoj.

zl@tk@

Já tyhle krávoviny mažu okamžitě a pokud je to něco horšího tak přidám do blokovaných kontaktů a je pokoj. Udělej to taky tak a budeš mít klid.