peterd108

Přicházejí balíky na Českou poštu i v sobotu?

Mám objednaný balík na dobírku, který bude poslán zítra v pátek a bude uložen na poště. V sobotu má u nás pošta dopoledne otevřeno, ale neroznáší. Myslíte, že by mně balík mohli vydat, nebo až v pondělí? Děkuji

Odpovědi
soles

V tomto konkrétním případě si myslím, že balík bude na poště k vyzvednutí nejdříve v pondělí.
Pro příště ale můžeš vyzkoušet novou službu – vyzvednout si balík přímo na depu:
https://www.ces­kaposta.cz/-/pro-balik-na-depo-ceske-posty-kdykoli