sesednizkola

Pribirate vic v lete nebo pres Vanoce?

Nikdy jsem moc nerozumel tomu, proc by ostatni meli tak pribirat pres zimu z cukrovi atd.. Kdyz to budu brat podle sebe, tak v lete se u me tak zšestinásobí spotřeba piva, prudce stoupne spotřeba grilovanych uzenin a pohyb klesne temer na nulu. V zime nic takoveho nehrozi :)

Odpovědi
gecco

Mám už ´několik´ let cca stejnou váhu – nevím, proč bych měl přibírat – ať v létě či v zimě.
😉

Pepa25

V tom případě doporučuju začít farmařit: máti vždycky přes léto zhubla pěkných pár kilo, které pak v zimě nabrala …