Přibírání kil

Jak mam přibrat pár kilo,když mám 40 a chtěl bych mít 45±.

Nejlepší odpověď
kenyrts

už na to bylo odpovídáno,viz link:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-pribrat-na-vaze

Další odpovědi
panenka

můsíte se více ládovat třeba i toho sladkého trochu více si dejte.nebojte se kila pak pudou sama nahoru

anonym

Moje možná hloupá rada zní „jíst co se do Vás vejde“:-)ale vážně – možná by bylo na místě jít se poradit k odbornému lékaři – dietologovi, který s Vámi může problém vyřešit lépe a případně posoudit, jestli je vzhledem k Vašemu věku a výšce váha normální nebo ne.

mamakvocna

Zajímavé! Kolik je Vám roků. Pochopila jsem že jste muž, ale podle váhy ještě malý muž. Takže moje rada zní. Dočkej času jako husa klasu a váha příjde sama a možná jí bude víc než se Vám bude líbit. Vše záleží na výšce a stáří. Moje rada zní: TRPĚLIVOST – v budoucnu bude váha taková, že budete mít problém se jí zbavit.