martinecek20

Při zmáčknutí ALTU se vypne pc

Dobrý den,prosím o pomoc, nějak se mi stalo že po zmáčknutí tlačítka alt se mi počítač nejspíš uzamkne a jakoby vypne ale když ho „zapnu“ tak naskočí hned a mám tam vše co jsem měl rozjeté tj. google chrome,skype apod. prosím poraďte už jsem z toho na větvi.

Odpovědi
nonnel

Je to záhada. Zkus se podívat do Ovládací panely → Centrum usnadnění přístupu → Usnadnit používání klávesnice, jestli tam náhodou není zaškrtnuto, že v případě stisknutí klávesy Alt počítač uspíš. Můžeš se taky vrátit bodem obnovení do jiného dne před tím, než ti to začalo dělat. Tady pozor. Přijdeš o všechny instalace, které jsi dělal po tomto datu.