hippeace

Proč se při zapnutí programu vypne OS?

Stáhla jsem si program Everest. Jenže pár sekund po tom co ho zapnu se mi vypne OS (Win7) a píše že se vypnul z důvodu nějaké hrozby,prostě aby nebyl poškozen radši se vypl. Jak mám Everest zapnout aby se mi Win nevypl? Nebo neznáte jiný program? Potřebuji zjstit co mám za Touchpad a další hardware abych mohla nainstalovat drivery.

Odpovědi
anonym

Zkus si nainstalovat Speccy ( https://www.pi­riform.com/spec­cy/download/stan­dard ),
ale počítej s tím, že bez instalovaných ovladačů tyhle programy neumí ani zdaleka vždy rozeznat HW správně…
Lépe, když si potřebné ovladače najdeš na webu výrobce notesu podle jeho typu.