dpc

při zapnutí počítače se objeví jen černá plocha a myš… na nic to nereaguje.

Doplňuji:
no hele mám dotykový počítač od msi… a opravdu nevím jak se spouští nouzový režim :(

Odpovědi
Bedy

Zkuste počítač spustit v nouzovém režimu a tam pak spustit nástroj Obnovení systému. No a tam obnovte systém na čas, kdy to bylo v pořádku.
Po provedení obnovení systému se počítač restartuje. Pokud vše naběhne, tak Vás požádám o vložení výpisu z programu Hijackthis.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví okno s výpisem – ten buď nahrjate na Ulož.to či jiné úložiště a vložte sem odkaz anebo ho zkopírujte a vložte sem.

www

Start-ťukat na F2-vybrat spustit obvyklým způsobem.

balca

máš legál windows ?