Kyta

Při zapnutí PC se mi Win.načítá nepřiměřeně dlouho,než jsem vyfoukal prach,jelo to jedna básen,nevíte co s tím?

Nejlepší odpověď
beer

Možná se prach dostal foukáním kam nemá, možná se stalo cokoliv jiného (neviděl jsem).
Zásada pro příště: když něco funguje a hlavně jak píšeš fungoval dobře, nesahat nikam a na nic, nechat fungovat dobře i nadále…))

Další odpovědi
jpau

Nepovolil jsi třeba paměti? Ono pokud vyskočí taková ta plastová cvočka, co to tam drží tak může paměť vyskočit (je to udělané tak, aby ji ta cvočka vytáhla když ji povolíš) – úbytek paměti → pokles rychlosti, samozřejmě se to netýká jen načítání ale celkového chodu.

cochee

Otevřít kastli, uzemnit se, dotlačit konektory, RAMky… zavřít kastli