Reny

Nevíte, kde je závada, zda v PC nebo v monitoru, když mi při zapnutí PC nenaběhne monitor?

Mám dotaz.PC mi při zapnutí naběhl i pípnul a na monitoru mi naběhlo logo a pak že není signál a vzápětí se mi monitor vypnul. Ještě poznámka, mám web kameru a ta se mi při zapnutí pc nerozsvítila.Tak teď nevím kde je závada, jestli v PC nebo v monitoru. Předem děkuji za Vaše odpovědi.

Původní neotázka
Při zapnutí PC mi nenaběhne monitor.

Odpovědi
arachis

Pohýbat a dotlačit kabely. Jinak mohlo odejít cokoliv, pak půjčit monitor od sousedů a vyzkoušet nebo propojovacím kablem zkusit s TV. Pokud ho máte.