při žádosti o zvýšení výživného se posuzují příjmy manželů,nebo i druhů?

mám z prvního manželství dvě děti-po rozvodu byly u mne,ale exmanžel neunesl,že jsme rozvedeni a dělal mi z života peklo hraničející pomalu se zákonem.Odstěhovala jsem se o cca 200km dál,ale děti jsou už větší a rozhodly se bydlet s otcem.Povolila jsem svěření do jeho péče s ohledem na děti a školu a kamarády atd.Výživné po dobu co byly děti se mnou,mi exmanžel neplatil-momentálně probíhá soud-pro neplacení alimentů z jeho strany/a dlužná částka je dost vysoká/.Do toho si on zažádal soud o zvýšení alimentů pro mě…na děti.Uvádí tam nepravdivé informace/koníč­ky,dopravu atd a že vše musí táhnout sám/přitom alimenty řádně platím a dětem vždy když potřebují tak koupím co je třeba…Momentálně žiju s otcem mého ročního dítě.Bude soud započítávat příjmy mne i přítele?Taky je nutné uvést,že sice žijeme ve společném bytě,ale každý máme „svůj“ život.Bohužel vztah nevydržel,ale v zájmu našeho dítěte a do doby než si najdu vlastní bydlení bydlíme tedy společně.děkuji předem za odpověď

Nejlepší odpověď
Drap

Soud posuzuje všechny osoby žijící ve společné domácnosti.