Fiesta

Při vyzvednutí značek uložených do depozitu vzniká povinnost zaplatit ekologickou daň ak je vozidlo vyrobeno v r.1989 ?

Bylo koupeno a přepsáno na nového majitele v roku 2007,t.j. před zák.povinností platit eko-daň.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak jestli Vaší otázce dobře rozumím. Tak při vyzvednutí značek z depozitu Eko neplatíte. Pokud jste právě auto nekoupil. To by jste ekopoplatek platil.

Další odpovědi
cukrar

Opravdu se ptáte na to co jstze se zeptal, nebo jen dotaz vyzněl jinak.
Při vyzvednutí značek z depozita nic NEPLATÍTE!!!!
znova čtu dotaz, že se ptáte na něco jiného, nechcete vozidlo na sebe doregistrovat?

Zdroj: ICQ 55180641