Pokročilý

při úpravě filmu v Nero 9, se mě objevila hláška, že si mám program uploadovat na Nero 9.4.4....,

poté, co jsem tak učinila se mi při pokusu o spuštění nero start smart objeví hlášení, že se v programu vyskytla chyba a program spustit nejde

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jaká je otázka? Že by platilo, že čím vyšší veze, tím horší funkce? Docela tomu začínám u Nera věřit. Doporučuju nainstalovat verzi 7, která je 5X menší, nic podstatného jí nechybí a funguje spolehlivě.

Další odpovědi:

Zlatý

Odzkoušené to nemám. Když jsem ale minulý rok pořizoval nový počítač byl jsem varován , že na Win 7 NERO nejede. Můžete to být u vás i naopak pokud nemáte win 7.
Používám Aschampo Burning Studio 6.
Navíc nové Nero je zbytečně hrozně velký program.

Řešení je nainstalovat zpět verzi kterou máte odzkoušenou, nebo zvolit jiný program.

Bronzový

Program Nero jste legálně koupila a nebo stáhla z Netu ? Pokud byl Nero stažený z netu z nějakého úložiště i s klíčem tak se nedoporučuje navyšovat verzi. Pokud jste program legálně zakoupila tak kontaktuje podporu programu u společnosti
http://www.nero.com/…

Diskuze k otázce

Pokročilý

marta52

no jaká je otázka, co s tím, jestli přeinstalovat na původní verzi, ostatní programy jako Nero wave editor, nero recode a pod. spustit jdou.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.