Standaa

Při sušení rostliny se mi vytvořila plíseň – Jak to zachránit?

Hypoteticky – Dejme tomu že jsem sušil konopí, konkrétně pestíky… Měl jsem je ale bohužel všechny v jedné nádobě a po dvou dnech jsem k tomu přišel a byla tam plíseň… okamžitě jsem viditelnou plíseň odstranil, pestíky zcedil několikrát ve vodě a dal jsem je sušit znova -tentokrát lépe. Žádná viditelná plíseň už tam nebyla a pestíky se zdály být v pořádku.. Myslíte, že by bylo bezpečné je kouřit? Nebo by byly nenávratně v tahu?

Pestíky bych zcedil ve vařící vodě – jen pro upřesnění

Nejlepší odpověď
gecco

Myslíš, že kouřit je bezpečné???
😁

Nehledě na to, že horkou vodou vyplavíš část THC…

Další odpovědi
Drap

Hypoteticky je jedno jaké svinstvo kouříš. Pokud tam už plíseň byla, budeš kouřit i spory plísně.

mosoj

Nikoliv hypoteticky ale opravdově.

  1. Plíseň vytvořila mykotoxiny, které jen tak nevymyješ.
  2. Nicméně o to to bude mít větší grády a dřív umřeš.

Pro Kecca. THC se ve vodě nevyluhuje !!! Jedině do tuků, nebo olejů.

Elfka Andy

„Hypoteticky“ :D