rady74

Při stažení předního el. okna mi to nejede rovně,ale vyklopí se to,jako kdyby se to z něčeho vyvlíklo

Jak se to opravuje,kde to ve dveřích najdu a jak to vypadá?

Odpovědi
isteron

To treba dať dolu výplň dverí. Zrejme sa pokazilo na jednej strane pohon. Poradil by som radšej servis. Ja som mal problém dať dolu kľučku.

klob1

Rád bych pomohl,ale asi budeš daleko.Jsem Rychnov nad Kněžnou.Jinak se to musí rozdělat,ale asi to jde i nahoru zrovna tak,že?a pak se to srovná při zavření.

ponovotny

na spodku okna je lišta, z které to asi vypado. Zkuste tlačit sklo dolů, jestli se vám podaří ho vtlačit zpět do lišty. Když to nepůjde musíte sundat „tapicírunk“- bývá přišroubovaný madlem a na okraji jsou „čuflíky“, které opatrně uvolněte a snažte se je nepolámat. Když to odkryjete uvidíte, jestli to půjde nasadit mechanicky, nebo si pomůžete lepidlem