briketka10

Při stažení nové verze KMplayeru se mi stáhlo toto „HSS“…vložila jsem do překladače a tam se mi zobrazil následující..

text..
HSS Interlink SDK 2.1
HighSpeed-Solutions, LLC Freeware 1,27 MB
HSS Interlink ™ – přední Nahrát soubor a soubor kontrolní knihovnu pro Silverlight, které mohou být přidány do jakékoliv Silverlight nebo ASP.NET web …
nevím, jestli je to nějaký antivir pro ten program, nebo pro celý PC ?? Mohu ho odstranit ??
Děkuji všem za radu :)
Doplňuji:
neodklikávám zběsile, instaluju programy už dlouho, ale neumím
anglicky a většinou je tam tolik nabídek, že se v tom nevyznám..
Toolbary vždy dávám dopryč, ale s ostatníma doplňkama, jako
zrovna s tímhle jsem si nebyla jistá..

Nejlepší odpověď
badisko

no ja myslim ze jo …ale nesmis vsechno tak zbesile pri instalaci odklikavat…;-)..on ma kmp…v nabidce spousty nnechtenych veci …je free se nediv…
Doplňuji:
dobra dobra …tak sorry…

Další odpovědi
anonym

odstraň to, nebude to mít vliv na chod PC, SDK se označují aplikace pro tvorbu programů, v tomto případě má dojít ke zjednodušení příkazů. Uvítají to tedy spíše programátoři.