Při stavebních pracích na chalupě došlo k připečení igelitu na sklo u krbových kamen. Jak odstanit?

Nejlepší odpověď
panenka

Taky mám doma krbové kamna a když se mi na sklo připekl igelit první jsem sklo vyčistila dělám ho pískem a vodou nebo specialním prostředkém pak ho přetrela hubkou vzala si nožík ten jsem si zabalila do tenké hadry a škrábáním ten igelit jsem odstranila.

Další odpovědi
rosa

Já to čistila jemnou drátěnkou (hliníkovou) a krémem Cilit. Na drátěnku nedám dopustit, čistím jí i sklokeramic­kou desku.

Pájo

Půjde dolů zase za horka.
Znova roztopit kamna, počkat až igelit opět změkne.
Odstraníte jej silnějším kusem bavlněné látky (bacha na umělotiny). Doleštíte za tepla IROnem.