Agikiki9

Při stahování softwaru ios 7 se mi vyskytla chyba zkoušela jsem to 2× ale chyba je tam pořád jak jí odstranit?

Doplňuji:
Prosím jestli někdo ví ať píše

Odpovědi
honza19hk

jaká chyba?
nevím odkud jsi ho stahovlala,ale vadný to tam třeba už někdo nahrál,na uložto a jiných podobných serverech se to stává poměrně často.
Příčin může být víc.
Někdy pomůže si to stáhnout z jinýho zdroje,tam to bude třeba v pořádku.

když napíšeš co to je za chybu, tak ti já nebo někdo poradí,takhle to jde ale blbě.

Gifos

Pokut jsi to stahovala v zarizeni oficialne, mozna pomuze pockat, protoze serverty Applu mely problemy, kdyz se na ne hnet po vydani pripojilo prilis mnoho lidi, me to v 22:00 slo v poho. Zkus napsat aspon zarizeni a od kud to stahujes

Jsemtady

Zkus to pozdeji z oficialnich zdroju.
Mas v telefonu dostatek volneho mista?
Pripadne se nekde pripoj ja kvalitni wifi, je mozne
ze mohl mit vypadek internet od tveho operatora.